Лента новостей

Все публикации    Ваша аналитика

Особое мнение

Общество

На Сумщині багатодітні мами через депутатів 7 місяців не отримують допомогу

11 октября 2019 01:25


Ось уже 7 місяців поспіль жительки Глухова не можуть отримати соціальну допомогу, призначену їм державою на кожного третю і наступну дитину в родині, віком до 6 років.
Жінки з грудними дітьми приходили на сесії міськради, влаштовували акції протесту і всіляко домагалися отримання своїх законних засобів. Однак місцева влада відповідала, що виплат не буде, поки не приймуть бюджет. 27 вересня депутати проголосували за головний фінансовий документ, і, на превелику радість присутніх на засіданні багатодітних глухівчанок, керівництво Глухова оголосило, що на наступному тижні всі отримають гроші. Однак тиждень пройшов, а на картках — порожньо.
Одна з жінок зателефонувала до органів соцзахисту, і її обнадіяли, що виплати нарахують з 8 по 10 жовтня. Кореспондент поцікавилася у начальника управління соцзахисту населення Руслана Павленка, чи дійсно члени багатодітних сімей, нарешті, отримають довгоочікувані гроші, але він відповів: ні. За словами Руслана Володимировича, дане соціальну допомогу неможливо виплатити навіть за умови прийнятого бюджету, тому як у нього необхідно внести поправки. А для цього — зібратися депутатам для голосування, а вони ігнорують сесії.
Ось і 10 жовтня заплановане засідання не відбулося через відсутність кворуму. Крайніми, як завжди, залишилися найбільш вразливі категорії населення — багатодітні малозабезпечені сім’ї.
shans.com.ua
http://debaty.sumy.ua/news/society/na-sumshhini-bagatoditni-mami-cherez-deputativ-7-misyatsiv-ne-otrimuyut-dopomogu

Комментарий редакции uac-info: Глухов сейчас является поставщиком №1 социально негативных новостей по Сумщине. Подобный беспрелдел в городе происходит из-за мэра Терещенко, которого в отличие от мэра Конотопа никак не могут снять. Но ведь за Терещенко когда-то проголосовали горожане! Т.е., выходит, они сами выбрали себе свою судьбу.