Лента новостей

Все публикации    Ваша аналитика

Особое мнение

Общество

Дожились: через високі тарифи кременчужани мерзнуть, та просять не вмикати опалення

09 октября 2019 01:25


Люди готові жити не комфортно, аби заощадити.
Комунальні служби міста готові розпочати опалювальний сезон.
Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому з посиланням на директора департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика.
Головний комунальник запевняє: на сьогоднішній день житловий фонд і соціальна сфера Кременчука повністю готові до прийняття теплоносія. Відповідно до чинного законодавства він має подаватися за умови, якщо середньодобова температура протягом трьох діб триматиметься +8 градусів та нижче.
Іван Москалик також повідомив,  що наразі до департаменту житлово-комунального господарства від громадян надходить багато звернень із проханням не поспішати з подачею тепла в житлові будинки.
«Бо по-перше, згідно з прогнозами синоптиків з середини поточного тижня очікується значне потепління. По-друге, городяни мають бажання дещо відтермінувати початок опалювального періоду з метою заощадження коштів», - зазначає чиновник.
Разом із тим директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик запевнив, що при погіршенні погодних умов теплоносій у першу чергу подаватиметься в соціальну сферу - дитячі садочки, школи, лікарні тощо, а також за необхідності - у житлову забудову.
Він нагадав, що на сьогоднішній день середньодобова температура жодного разу не була нижчою за +8 градусів.
Нагадаємо, Чи мерзнутимуть дітлахи в кременчуцьких садках - залежить від рішення команди Малецького
Читайте: У Кременчуці на початок опалювального періоду в пологовий будинок можуть не подати тепло
 
Світлана Павленко
https://kg.ua/news/dozhilis-cherez-visoki-tarafi-kremenchuzhani-merznut-ta-prosyat-ne-vmikati-opalennya