Лента новостей

Все публикации    Ваша аналитика

Особое мнение

Экономика

У Горішніх Плавнях готуються до V Міжнародного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019»

25 сентября 2019 01:40


18 вересня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення V Міжнародного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019».
Участь у засіданні взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, члени оргкомітету, ЗМІ, пише пресслужба Горішньоплавнівської міської ради.
У вступному слові Олександр Чуприна відзначив, що свято високих технологій та інтелекту відбудеться в Горішніх Плавнях 26-28 вересня. Фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST-2019» став досить популярним серед молоді міста та знаною й довгоочікуваною подією в Україні. Цьогоріч на фестиваль завітають іноземні делегації із Польщі та Білорусі.
Начальник відділу освіти Лілія Щербина представила присутнім програму заходів V Міжнародного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019». Зауважила, що місто Горішні Плавні цього разу представлять не тільки вихованці ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а й учні СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та СЗОШ І-ІІІ ступенів №5, де також активно розвивається робототехніка.
Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Наталія Тягай доповіла про хід підготовки до прийому делегацій. Поінформувала, що в ході фестивалю буде організовано та проведено 5 видів змагань: «Робофутбол», «Перевізник», «Логістика», «Сумо. Автономні роботи», «Сумо. Керовані роботи». Програмою також передбачено організацію зон активності: міста майбутнього, проведення дитячого робофутболу, перегонів роботів, цікавих майстеркласів від корифеїв з Полтави, Києва, Мінська. У рамках фестивалю з робототехніки в школах міста планують провести виставки LEGO-творчості.
Учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Олександр Роман повідомив, що на V Міжнародному фестивалі робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019» буде введено новий захоплюючий вид змагань – «Логістика». Також у ході змагань буде налагоджено сучасну систему відображення результатів на великому екрані, які також можна буде переглянути онлайн на сайті фестивалю.
Члени оргкомітету розглянули та детально обговорили правила проведення фестивалю, погодили ряд важливих фінансових та організаційних питань.
https://np.pl.ua/2019/09/u-horishnikh-plavniakh-hotuiut-sia-do-v-mizhnarodnoho-festyvaliu-robototekhniky-ferrexpo-robot-fest-2019/